ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay Arkadaş

Seninle aynı düşüncede olan ve seni mutlu edebilecek bir bayan ya da bay arkadaş ile istediğin mutluluğu yakalayabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

Seninle aynı düşüncede olan ve seni mutlu edebilecek bir bayan ya da bay arkadaş ile istediğin mutluluğu yakalayabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Hep evlilik hayalini kurdun ama bir türlü evleneceğin kişi ile henüz karşılaşmadın mı? Ya da evliliği düşündüğün kişinin aslında aradığın kişi olmadığını mı fark ettin? Peki sonuçta evlilik düşüncesinden uzaklaştın mı? Olumsuz düşüncelere kapılmamalısın. Senin de mutluluğu hak ettiğini unutmamalısın. Yaşamda insanlar, hayatlarının bir kısmını kötü olarak adlandırdıkları zamanlar yaşayabilirler önemli olan bu zamanlarda güçlü ve dik durabilmek. Zaten kötü zamanlar insanı daha çok hayata karşı hazırlayan bir sınav. İşte bu sınavdan geçerli not almak da tamamen senin elinde.

Her zaman yanında olmasını istediğin bay arkadaş ile istediğin mutluluğu yakalayabilir, sen de hayallerindeki evliliği yapabilirsin.

Bugüne kadar hayatında olmasını istediğin bay arkadaşı henüz bulamamış olabilirsin. Peki onu bulabilmek için yeteri kadar çabaladım mı diye kendine sormalısın. Eğer sadece ev ve iş arasında mekik dokuyor, sosyal çevrene yeteri kadar vakit ayıramıyor ya da sosyal çevrendeki insanlar sadece kız arkadaşlarından oluşuyorsa bu konuda pek de ümitli sayılmazsın. Bu durumda ne yapabilirim dediğini duyar gibiyiz. Yapacağın şey çok basit. Çok kısa süreni kendine ayırarak arkadaşlık siteleri üzerinde bir profil oluşturman. Arkadaşlık siteleri sana belki de sosyal çevrende bile tanışma fırsatı yakalayamayacağın kişilerle tanışmanı sağlayabilir. Oluşturacağın bu profilde kendi kriterlerine göre arama yapabilir, diğer üyelerin profillerini ve kişisel özelliklerini inceleyerek ekledikleri fotoğrafları gözden geçirebilirsin. Eğer sen de istersen profiline fotoğraf ekleyerek kız arkadaş arayan diğer bay üyelerin seni görmesini sağlayabilirsin.

Arkadaşlık siteleri üzerinde yapacağın bu arama ile sevgili arayışına son verebilir ve bunu da sevgili bularak gerçekleştirebilirsin. Kendi kriterlerine göre yapacağın arama sonuçlarında diğer bay arkadaşların profillerini görebilir, kendine uygun düşündüğün kişilerle mesajlaşarak iletişim kurabilirsin. Hayallerindeki aşk sana tahmin ettiğinden daha yakın olabilir. Sen de erkek arkadaş özlemini çekiyorsan sana bu konuda yardımcı olacak olan adana.net'in olduğunu unutma!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER