ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bayan Arkadaş

Durmaksızın aradığın bayan arkadaş seni adana.net'te bekliyor olabilir. Haydi hayallerini ertelemeden sen de üye ol, aşkı doyasıya yaşa!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bayan arkadaş mı arıyorsun?

Durmaksızın aradığın bayan arkadaş seni adana.net'te bekliyor olabilir. Haydi hayallerini ertelemeden sen de üye ol, aşkı doyasıya yaşa!

1/2
 
  YA DA  

Sen de artık "sevebileceğim birisi olsun, yalnızlıktan artık sıkıldım. Hayallerimi, üzüntülerimi, sevinçlerimi paylaşacağım her zaman yanımda olacak kişiyi arıyorum" diyorsan hayallerindeki bayan arkadaş seni adana.net'te bekliyor. Günümüz dünyasında artık görücü usulü evlilikler, ya annelerin ya da aile büyüklerinin araya girerek iki kişiyi karşılaştırmaları sonucunda yaşanıyordu, ancak artık bu tarz evlilikler artık yok olmaya yüz tuttu. Bu durum iyi mi kötü mü tartışılır. Ama bir gerçek var ki artık insanlar bu konuda daha cesur. Yani istedikleri arkadaşlığı kurma yolunda daha atak. İstedikleri kişileri sosyal çevrelerinde tanışarak bulabildikleri gibi internet ortamında da tanışarak kız arkadaş ya da erkek arkadaş edinebiliyorlar. Peki sen; bu konuda göstereceğin ufak bir cesaret adımıyla onlar gibi arkadaşlık ilişkisi yaşamak istemez misin?

"Bayan arkadaş arıyorum" diyerek adana.net'te üye olabilir, kısa sürede oluşturacağın profil sayesinde istediğin mutluluğu yakalayabilirsin.

Senin gibi yalnız olan ve hayallerindeki bayan arkadaş ya da bay arkadaş ile tanışmak isteyen, tanıştığı kişi ile dini evlilik yapmak isteyen belki de kendisi gibi dul olan dul bayan arkadaş arayan kişilerle tanışabilirsin. Bu konuda yalnız olduğunu asla hissetmemelisin. Senin gibi düşünen ve bu yalnızlığına son vermek isteyenlerin Adana'daki tek adresi işte bu site. adana.net'te istediğin kriterlerdeki bayan arkadaşın ya da bay arkadaşın kriterlerini belirtebilir, arama sonucunda gelen kişilerin profillerini inceleyebilirsin. Üstelik bunları hepsi tamamen ücretsiz. Böylece profilini beğendiğin üyelere mesaj gönderebilir, istediğin arkadaşlığa ilk adımı sen atmış olabilirsin. Karşılıklı olarak mesajlaşmanın ardından istersen eğer yüzyüze de görüşebilir, Adana'nın buluşma mekanlarından birisi olan Büyük Saat Kulesi yakınlarında buluşabilirsin. Bunu düşünmesi bile ne kadar heyecanlı değil mi? O halde sen de bu yaşayacağın güzel heyecanı daha fazla erteleme ve istediğin kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı bul. Unutma o da seni bekliyor.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER