ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Karşılıklı olarak dini evlilik isteyen ve bakış açısı böyle olan birisi ile tanışmak istersen eğer bu arkadaşlığı internet üzerinden bulabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Karşılıklı olarak dini evlilik isteyen ve bakış açısı böyle olan birisi ile tanışmak istersen eğer bu arkadaşlığı internet üzerinden bulabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Eğer muhafazakar bir aile yaşantısı istiyor ve bunu evlilik ile yapabileceğini düşünüyorsan, dini evlilik sitelerinden birisi olan adana.net ile bunu gerçekleştirebilirsin. Hayattaki beklentilerinin tümünü gerçekleştirdim şimdi sıra evlenmeye geldi diyebilirsin. Ama unutmamalısın ki bunun için önce evlilik yapacağın kişi ile tanışman gerek. Özellikle düşüncelerinde dini evlilik usulerine göre yapacağın bu evlilik ile beklentilerini karşı tarafa açık bir şekilde aktarabilmelisin.

Herkes yaşamda yanında birisi olsun onu sevsin ve korusun ister. Tek olma duygusu insanlarda huzursuzluk ve güvensizlik yaratır. İşte insanlar bu tarz duygular hissetmemek ve duygusal yanını beslemek için anlaşabileceği bir kişi ister. Hissedilen bu duygular ile sevgili arayışına girdiğimizde karşımızdaki insanların hepsinin doğru kişi olduğunu sanabiliriz. İşte bu durumda da bizi yönlendirmesi gereken duygu ise mantıktır. İleride sorun yaşayacağın durumlar sana bugünden sinyalini verebilir. Önemli olan bu durumların farkına varıp, kendini karşındaki insana iyi yansıtabilmen. Böylece birbirinizi daha iyi tanıyabilir hayattaki beklentilerinizi anlayabilirsiniz.

Yapacağın dini evlilik ile sen de sevdiğin kişi ile mutlu olabilir, bugüne kadar yaşamadığın mutluluğu yakalayabilirsin.

Yaşamın tek düzeliğinden sıkıldysan eğer her gün yaptığın şeylerden artık zevk almamaya ve sürekli aynı kişileri görmekten sıkıldıysan belki de hayatında yapman gereken bir değişiklik söz konusudur. Bu değişiklik ile yaşamdaki tekdüzeliğe bir nokta koyabilir, bundan sonra zevkli ve yaşamdan tat almayı bilen bir duruma gelebilirsin. Peki bunu nasıl mı sağlayacaksın? Çok basit. İstediğin erkek arkadaş ya da kız arkadaş ile yapacağın arkadaşlık belki de dini evlilik ile gerçekleştirebilirsin. Eğer daha önce evlenip ayrıldıysan senin gibi dul birisi ile tanışmak isteyen arkadaşlık sitelerine üye olan dul bayan arkadaş edinebilirsin. Hayallerindeki kişi aslında sana düşündüğünden çok daha yakın olabilir. Bunu öğrenmek için tek yapman gereken hemen ücretsiz olarak adana.net'te üye olmak.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER