ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Aklındaki ömür boyu sürecek ve her zaman yanında olmasını arzuladığın kişi ile evlenmek ise; evlilik siteleri içinde en iyilerinden birisi olan adana.net'te profil oluşturabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Aklındaki ömür boyu sürecek ve her zaman yanında olmasını arzuladığın kişi ile evlenmek ise; evlilik siteleri içinde en iyilerinden birisi olan adana.net'te profil oluşturabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Evlilik; genelde okul ve iş hayatını geride bırakıp, artık evlilik vaktinin geldiğine inanlar için daha yüksek bir ihtimal. Okul hayatı boyunca edindiğin arkadaşlık ya da yaşadığın duygusal ilişki ne yazık ki uzun süreli olamayabiliyor. Okul hayatının sona ermesiyle birlikte iş hayatına atıldığında bu kez de iş hayatındaki başarı basamaklarını tırmanman için yola kayulacaksın. Bu nedenle her iki durumda da arkadaşlık ya da evililik senin için uzak kavramlar olabilir.

Ancak senin için bu iki önemli konuyu istediğin duruma getirdiğinde ise, hayallerindeki kişi ile tanışmak isteyerek ve belki de evlilik yolunda ilk adımı atmak isteyeceksin.

İş hayatın oldukça monoton, süreki aynı işi yapıyor ve aynı kişilerle karşılaşıyorsan yeni insanlarla tanışma olasılığın pek fazla olmuyordur. Peki sosyal çevreni genişletip yeni insanlarla, yeni konular hakkında konuşabileceğin ortamları nasıl bulabilirim diye düşünüyor olabilirsin. İşte tam burada sana yardımcı olacak olan arkadaşlık siteleri senin gibi düşünen ve bu nedenle profil açmış insanları birbirleriyle tanışıp arkadaşlık kurduğu yerler. Belki de daha önce evlilik deneyimi yaşadın ama evliliğin umduğun gibi gitmedi. Sonuçta her evlilik bir ömür boyu süremiyor ne yazık ki... Peki bu durumda aşktan ümidini hemen kesmeli misin? Elbette hayır! Senin gibi dul bayan arkadaş ya da sadece kız arkadaş arayanların da olduğunu unutmamalısın. Yaşadığın daha önceki ilişkiler ya da evlilik hayatının seni korkutmasına asla izin verme. Unutmamalısın ki evlilik kelime anlamında aynı olabilir ama bu sefer kişiler farklı.

İkinci baharını yaşamak isteyen ya da bugüne kadar hiç aşık olmamış, artık aşkı yaşamak isteyenlerin olduğu bir platform olan adana.net sana istediğin arkadaşlığı ya da evililiği sunuyor. Peki aşkı bulman ya da istediğin arkadaşlığı yaşamak için daha fazla bekleyecek misin? Sen de diğer çiftler gibi Adana'nın en güzel yerlerinden birisi olan Dilberler Sekisinde nehir manzarasını seyredebilir, kız arkadaşın ya da erkek arkadaş olduğun kişiyle beraber romantik anlar yaşayabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER