ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Arayışına adana.net üzerinden üye olarak sevgili bul aramasıyla son verebilirsin. Aradığın ilişki sana hiç olmadığın kadar yakın olabilir.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Arayışına adana.net üzerinden üye olarak sevgili bul aramasıyla son verebilirsin. Aradığın ilişki sana hiç olmadığın kadar yakın olabilir.

1/2
 
  YA DA  

Aradığın arkadaşlığı, aşkı ya da sevgiliyi arkadaşlık sitelerindeki sevgili bul araması ile bulabilir, hayallerindeki ilişkiye yelken açabilirsin. Sevgili bulmak konusunda cesaretin yok ise ya da tanıştığın kişiler tam olarak sana uygun değillerse seni bu konuda yalnız bırakmayan adana.net yanında. Herkes gibi sen de anlaştığın bir kişi ile bir arkadaşlığa başlamak ve arkadaşlık kurduğun kişi ile duygusal ilişkini ilerletmek isteyebilirsin. İlk olarak istediğin bu arkadaşlık ilişkisini arkadaşlık siteleri sayesinde aşka dönüştürebilir hatta evlilik hayalleri bile kurmaya başlayabilirsin.

Yeni insanlarla tanışamıyorum aradığım kişiyi bulmak ve sevgili bulma arayışıma bir son vermek istiyorum diyorsan yapman gereken şey çok kolay.

Hayallerinde çok mutlu bir evlilik hatta bu mutluluk içinde dünyaya gelmiş çocuklar mı var? Her zaman yanında olan güzel bir eş, ya da yakışıklı bir koca. Düşününce sana olmaz gibi gelebilir ama olmayacağını nereden bilebilirsin ki? Eğer kendini yeterli hissediyor ve artık evliliğe hazırım diyorsan tek yapman gereken karşına çıkacak kişiyi arayıp bulmak. Eğer hiçbir şey yapmıyor ve karşındaki insanın seni bulmasını istiyorsan hayal kurmaya devam edebilirsin.

Artık global dünyada işler bu şekilde ilerlemiyor çünkü. Kadın, erkek fark etmeksizin arkadaşlık sitelerine üye olarak belki de kendileri gibi daha önce evlenip ayrılmış dul bayan arkadaş arayan kişilerle dolu. Bu kişiler sadece hayal kurmakla kalmıyor, hayallerini gerçekleştirmek için de cesaret göstererek hayallerinin peşlerinden gidiyorlar. Peki bu ufak cesareti neden sen de göstermiyorsun? Hayalerindeki kişi belki de Adana Taş Köprü üzerinde yanından geçen bir kişi, belki de tarihi Kazancılar Çarşısında aynı anda diğer dükkandan alışveriş yapan bir kişi. Ya da tanışmaya fırsatı bulamayacağın ama aynı ilçede yaşayan birisi. Biribirinize bir o kadar yakın ve bir o kadar da uzaksınız aslında. Peki daha fazla ne kadar bekleyebilirsin? Aradığın arkadaşlığı hatta belki de evliliği daha fazla bekletmemelisin. Aşk hiç olmadığı kadar sana yakın olabilir.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER