ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili

Sevgili arıyorum, anlaşabileceğim bir erkek arkadaşım ya da kız arkadaşım olsun diyorsan senin gibi birçok kişinin olduğunu unutmamalısın.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Sevgili arıyorum, anlaşabileceğim bir erkek arkadaşım ya da kız arkadaşım olsun diyorsan senin gibi birçok kişinin olduğunu unutmamalısın.

1/2
 
  YA DA  

Arkadaşlık sitelerine üye olarak ve bu sitelerdeki sevgili bul aramasıyla istediğin sevgiliye kavuşabilirsin. Senin gibi bir çok insan arkadaşlık siteleri üzerinde bay arkadaş ya da bayan arkadaş araması ile bu isteğine son verebiliyor. Üstelik kuracağın bu arkadaşlık ilişkisi belki daha sonra aşka dönüşebilir. Unutmamalısın ki senin gibi düşünen insanların olduğu ve bu nedenle profil oluşturduğu arkadaşlık siteleri birbirinizi bulmak için tasarlandı.

Kolay arama seçenekleriyle neye itina ve değer veriyor ya da neyi öğrenmek istiyorsan arama yapabilir ve kişilerin profillerindeki belirttikleri özelliklerini gözden geçirebilirsin. Ya da merak ettiğin kişinin, kişilik özelliklerini direkt olarak kendisine sorarak öğrenebilirsin. Arama seçenekleri arasında burçlardan, sigara kullanıp kullanmadığına, yaşından, eski yaşantısına kadar birçok özeliğini öğrenebildiğin gibi eğer bu özellikleri belirtmeyen birisi ise, kendisiyle mesajlaşarak direkt olarak kendisine sorabilirsin.

Arkadaşlık amacıyla kurulan, arkadaşlık sitelerine üye olan kişiler hangi amaçla orada olduklarını bildikleri için iki kişinin gerilmesine ya da çekinmesine sebep olan durumlar da olmayacaktır. Bu durumda iki kişinin birbirine kendisini nasıl anlattığı ve bu arkadaşlıktan neler beklediği önemli. Kendini diğer tarafa nasıl yansıtırsan karşındaki kişi de sonuçta seni o kadar tanıyabilir. Bu nedenle birbirinize açık olmanız ve dürüst bir yaklaşım çok önemli bu konuda. Yapacağın ufak hatalar karşındaki insanda güvensizliğe yol açacak ve aynı güveni yeniden sağlamak ise oldukça zor olacaktır.

Sevgili arayışına son veren adana.net işte karşında.

Arama kriterleri doğrultusunda anlaştığın kişi ile sürekli mesajlaşarak arkadaşlık ilişkini bir üst seviyeye ilerletebilirsin. Bu üst seviye belki senin için bir aşk belki de evlilik. Bunu yaşamadan bilemezsin. Şu an kendini hazır hissetmiyor olabilir ve ileriki dönemlerde bu ilişkileri yaşayabilirim diyebilirsin. Ama unutmamalısın ki hayat her zaman sürprizlerle doludur. Hayat neden bu sürprizlerden birisini de senin için yapmasın ki...

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER