ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Hayalindeki arkadaşlık henüz seni bulmadıysa sana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlık sitelerinin olduğunu unutma!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Hayalindeki arkadaşlık henüz seni bulmadıysa sana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlık sitelerinin olduğunu unutma!

1/2
 
  YA DA  

Henüz aradığın arkadaşlığı bulamadın mı? Kalabalıklar için de kendini yalnız mı hissediyorsun? El ele bir çift gördüğünde içinden keşke mi diyorsun? Kalabalıklar içinde yalnızsan eğer bu konuda sana her zaman yardımcı olabilecek arkadaşlık sitelerinin olduğunu unutmamalısın. Eğer sen de hayal ettiğin ve istediğin arkadaşlığı bulmak istiyorsan kısa bir süre ayırarak oluşturacağın profilin sayesinde istediğin kız arkadaş ya da erkek arkadaşa kavuşabilirsin. Belki de bu arkadaşlık seni ileride bir ömür boyu yapacağın mutlu evliliğe götürecek ilk adım. Peki bu kişiyi neden adana.net üzerinden bulmayasın ki?

İstediğin arkadaşlık ilişkisi seni adana.net'te bekliyor!

Arkadaşlık hepimizin dikkat ettiği en önemli kavram. Çağımızın en negatif sonucu insanların artık sosyalikten uzak iş ve ev arasında mekik dokuyarak sosyal çevrelerini genişletememeleri. internetin insan hayatına girmesinden ve yaygınlaşmasından sonra arkadaşlık ilişkileri ve sosyal ortamlar da bu durumdan etkilendi. Ancak kişiler internet'i sosyal çevrelerini genişletmek için de kullanabilir. Daha doğrusu sosyalleşmeye engel olan internet, bir yandan da insanları sosyalleşmelerine yardımcı olan bir araç şekli haline geldi. internet üzerindeki sosyal paylaşım siteleri ve özellikle arkadaşlık siteleri senin gibi kişilere yardım eden siteler. Arkadaşlık sitelerinde yeni insanlarla tanışabilir, aradığın kız arkadaş ya da erkek arkadaşı bulabildiğin gibi ileride bir ömür boyu sürecek olan bir evliliğe de ilk adımını atabilirsin.

Eğer daha önce evlenip ayrıldıysan, senin gibi dul bayan arkadaş arayan kişilerle ya da dul erkek arkadaş arayan kişilerle tanışabilirsin. Bu konuda geçmişten gelen ve daha önce yaptığın hataları yapmayacağın için daha temkinli, karşındakinden neler beklediğini bildiğinden dolayı yaşayacağınız arkadaşlık ya da ilişki daha uzun süreli olacaktır. Tanışacağın kız arkadaşın ya da erkek arkadaşın ile belki Adana'daki Taş köprü üzerinde el ele gezebilir ya da Yumurtalık Plajı yakınında piknik yapabilirsin.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER