ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

İkinci baharını yaşamak için geç bir zaman değil. Senin gibi dul olan, dul bayan arkadaş ile tanışmak istiyorsan adana.net sana yardımcı olmaya çoktan hazır.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

İkinci baharını yaşamak için geç bir zaman değil. Senin gibi dul olan, dul bayan arkadaş ile tanışmak istiyorsan adana.net sana yardımcı olmaya çoktan hazır.

1/2
 
  YA DA  

Sen de sadece mutluluğu mu arıyorsun? İstediğin evlilik ama bir türlü aradığını bulamadın mı? Peki aradığını bulabilmek için ne kadar çabaladın? Sen de biliyorsun, istemek başarmanın yarısıdır ama bu kavram ikili ilişkilerde de geçerli mi? Bu konuda biraz daha cesur olmalı ve isteklerin doğrultusunda hareket etmelisin. Atacağın bu ufak ama önemli adım seni hiç olmadığın kadar mutlu edebilir, hayat boyu sürecek olan bir yolla ilk adımı atmanı sağlayabilir. "Peki bunun için ne yapmam gerek" dediğini duyar gibiyiz. Yapacağın şey çok basit. adana.net'te üye olarak ücretsiz profil oluşturmak.

Daha önce evlenip ayrıldıysan artık ikili ilişkilere farklı bir göz ile bakarak yeniden birşeyler hisetmek istiyor olabilirsin. İkinci baharını yaşamak konusunda ısrarlıysan senin gibi dul olan dul bayan arkadaşlarla tanışabileceğin bir site olan adana.net üzerinde profil oluşturabilir, böylece aradığın kişiyi bulabilirsin. Unutmamalısın ki her evlilik bir ömür boyu sürmez, bazen kişilerin evlilik yolunda farklı beklentileri ya da bu yolda ilerlerken yaşadıkları sıkıntılar yol ayırımlarına neden olabilir. Yani senin yaşadıklarını aslında birçok kişi yaşadı veya yaşıyor. Önemli olan yaptığın hatalardan ders alarak ileriki aşk ve özel hayatında bu hataları tekrarlamamak. Sen de arkadaşlık kurmak ve bu arkadaşlık sonunda sevgili olmak istiyorsan geç kalmış sayılmazsın.

Kuracağın bu arkadaşlık, neden dul bayan arkadaş sayısı bakımından en çok üyeye sahip adana.net üzerinden olmasın ki?

Senin gibi onlar da kendilerine uygun erkek arkadaş ile tanışıp belki bu tanışmayı evlilik ile sonlandırmak istiyorlardır. Kendini ve onu tanımak için birbirinize ufak bir şans tanımalısın. Evlilik kurumuna daha mantıklı bakabilmeli ve evlilikten neler beklediğinizi karşılıklı mesajlaşarak konuşabilirsin. Hatta sadece mesajlaşarak değil, yüzyüze de karşılıklı bir araya gelerek bu konuları Adana'nın en işlek caddelerinden birisi olan Çakmak caddesindeki bir cafede oturarak gerçekleştirebilirsin. Sen de bu maceraya atılmak için hemen harekete geç ve aşkı daha fazla bekletme.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER